Špičkový simulátor RC modelů na DVD. Vhodný pro vlastní RC soupravy i např. běžné joysticky. Zdokonalený letový model pro realistický pocit letu, více než 200 letadel a 50 letišť. Multiplayer, hlasová komunikace a další funkce.
Špičkový simulátor RC modelů na DVD. Vhodný pro vlastní RC soupravy i např. běžné joysticky. Zdokonalený letový model pro realistický pocit letu, více než 170 letadel a 43 letišť. Multiplayer, hlasová komunikace a další funkce.
Jednoduchý 7-kanálový proporciální ovladač pro použití s Aerofly RC7, RC8 ale i simulátory a hry jiných výrobců. Dodávaný v módu 2. Přestavba na mode 1 je možná.
Špičkový simulátor RC modelů na DVD. Vhodný pro vlastní RC soupravy i např. běžné joysticky. Zdokonalený letový model pro realistický pocit letu, více než 200 letadel a 50 letišť. Multiplayer, hlasová komunikace a další funkce. Nyní i v češtině.
Špičkový simulátor RC modelů na DVD ve zjednodušené verzi Standard pro začínající piloty (v základu obsahuje 25 modelů a 4 scenérie/letiště), umožňuje multiplayer a hlasový chat, podporuje brýle pro virtuální realitu. V setu s USB ovladačem (IK3036012). Lze kdykoliv online upgradovat na plnou verzi (za příslušnou úplatu).
USB modul s integrovaným 8kanálovým přijímačem Futaba S-FHSS pro bezdrátové ovládání RC simulátoru pomocí vysílače Futaba S-FHSS 2.4GHz pro počítače s operačním systémem Windows 10 nebo 8.1. Po připojení k PC a spárování s vysílačem se chová jako "herní zařízení".